Naar de inhoud

Nieuwe versnijdende dompelpompen van Tsurumi

Tsurumi heeft het leveringsprogramma uitgebreid van de versnijdende dompelpompen.
De nieuwe CR serie is ontwikkeld om tegemoet te komen aan de vraag uit de markt naar versnijdende rioolwaterpompen met een grotere opvoerhoogte.
De CR serie wordt middels een 2-polige motor aangedreven zodat de prestaties circa 70% hoger zijn dan de C-serie met 4-polige motor.
De motorvermogens lopen uiteen van 2,2 kW tot 11 kW.
 
Het snijmechanisme van de CR serie bestaat uit gesinterde tungsten carbide snijblokjes op de waaier.
Deze snijblokjes draaien vlak boven de inlaatopening met zaagtandvormige messen.
Langvezelige verontreinigingen in de vloeistof worden door deze efficiënte messen effectief versneden tot kleine bestanddelen die moeiteloos verpompt worden.

De waaier en de snijplaat zijn uit gehard chroomstaal vervaardigd zodat er een slijtvaste en duurzame constructie verkregen wordt.
Natuurlijk is ook deze nieuwe Tsurumi uitgevoerd met een ingebouwde motortemperatuur bewaking, de hermetisch gesloten kabeldoorvoer, de oliegekoelde dubbelwerkende mechanical seal, de olieverdeler in de sealkamer. 

Wilt u meer informatie over de versnijdende dompelpompen?
Neem dan contact met ons op.

Tsurumi double vane impeller 2 snijmessen hoge druk versnijdende dompelpompen   

 
© 2012 Distrimex Pompen & Service BV  |  Disclaimer  |  Certificering  |  Leveringsvoorwaarden  |  Sitemap Webdesign & CMS: a&m impact